Oferujemy kompleksowy pakiet usług, zmierzających do zwiększenia przewagi nad konkurencją i obniżenia kosztów operacyjnych

Firma Modus na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego przeprowadziła audyty w sklepach kosmetycznych i drogeriach zgłoszonych do konkursów Market Roku 2019 i Drogeria Roku 2019. Oba rankingi są wyjątkowym projektem, jedynym tego typu w Polsce, w którym redakcje „Wiadomości Handlowych” i „Wiadomości Kosmetycznych” wyłaniają najlepsze sklepy spożywcze i  kosmetyczne, stosując obiektywne kryteria i promując biznesowy talent i inicjatywę właścicieli sklepów. W ramach obu konkursów statuetkami Market Roku i Drogeria Roku nagradzamy również sieci handlowe, w tym sieci drogeryjne, działające na polskim rynku. Zwycięzców wyłania profesjonalne jury złożone z menedżerów reprezentujących najważniejsze firmy działające na rynku FMCG w Polsce.

W tym roku nagrody Market Roku i Drogeria Roku zostały wręczone 28 maja podczas uroczystej gali wieńczącej pierwszy dzień 12. Kongresu Rynku FMCG.

Organizatorem rankingów Market Roku i Drogeria Roku  jest Wydawnictwo Gospodarcze – firma komunikacji B2B działająca w strukturach międzynarodowych. Zajmuje się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji gospodarczych za pomocą wydawanych czasopism biznesowych oraz konferencji dla branży spożywczej i kosmetycznej. Ogólnopolskie tytuły należące do wydawnictwa – „Wiadomości Kosmetyczne” i  „Wiadomości Handlowe” – zajmują wiodącą pozycję w swoich segmentach, a organizowane przez wydawnictwo spotkania biznesowe są miejscem nawiązywania i podtrzymywania cennych relacji. Największym projektem tego typu jest „Kongres Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku”.

Wydawnictwo Gospodarcze jest organizatorem badań rynkowych, które wskazują detalistom i konsumentom najlepsze nowości rynku spożywczego i kosmetycznego. Chodzi o tak znane i renomowane projekty, jak: „Perły Rynku Kosmetycznego”, „Perły Rynku FMCG”, „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” oraz „Ulubiona Marka Polaków”.

Do Wydawnictwa Gospodarczego należą także branżowe portale wiadomoscihandlowe.pl oraz wiadokoscikosmetyczne.pl, cenione przez przedstawicieli sektora FMCG źródło sprawdzonych, unikatowych informacji.

Informację o nas:

https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/drogeria-roku-2019-to-bedzie-bardzo-wyrownana-walk,53835

https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/dzial/3630-handel/artykuly/drogeria-roku-2019-oto-zwyciezcy-konkursu,54759

https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/drogeria-roku-2019-znamy-finalistow-konkursu,54528

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/market-roku-2019-odwiedzilismy-wszystkich-100-fina,53819

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/market-roku-2019-poznaj-najlepsze-sklepy-spozywcze,54632

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/market-roku-2019-oto-wyniki-konkursu,54758