Merchandiser

Współpracujemy z największymi koncernami polskimi i międzynarodowymi. W związku z rozwojem współpracy z jednym z naszych Klientów firmy o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy kandydatów na stanowisko Merchandisera

Zadania:

  • Wykładanie towaru na półki zgodnie z określonymi wymogami klientów
  • Dbanie o właściwą ekspozycję produktów klientów według ustalonych standardów
  • Zarządzanie produktami – obecność produktów na półkach w sklepie, kontrola terminów przydatności, kontrola stanów magazynowych
  • Raportowanie działań drogą elektroniczną (MS Office, SMS, MMS)
  • Współpraca z personelem sklepu i przedstawicielami klientów

Wymagania:

  • Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu
  • Aktualna książeczka zdrowia – warunek konieczny
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu, bezpośredniej obsłudze klienta
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Pełne wsparcie na etapie wprowadzenia i szkolenie w praktyce
  • Miła atmosfera pracy i kompetentny koordynator
  • Stabilne warunki współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)”.